Štěstí v divočině

ŠTĚSTÍ V DIVOČINĚ

ŠTĚSTÍ V DIVOČINĚ

NORROBOTTEN

MOJE SLUŽBY

Nabízím primárně ubytování, služby jsou pouze doplňkové, navíc je třeba splnit i další podmínky popsané v sekci Pronájem. Veškeré služby musejí být domluvené a zaplacené předem. Jednak si nechceme kazit užívání v divočině tak přízemní záležitostí, jako je dohadování o ceně a pak musím některé služby zajistit závazně předem. V neposlední řadě nemohu garantovat, že se vám budu schopný věnovat vždy a ve všem, co si budete během pobytu neplánovaně přát.

PROČ PRÁVĚ SE MNOU?

Z mnoha důvodů jsem se rozhodl pro život v divočině na plný úvazek. Účty včetně těch českých ale musím platit a dosáhnout toho ryze pobytem v divočině je složité legislativně, technicky i dovednostně. Proto vznikl tento projekt, jehož hlavním cílem je sdílet živobytí v divočině. Nedělám to ani pro co největší zisky ani to tu nechci zaplavit turisty očekávajícími dovolenou, na jakou jsou zvyklí v Egyptě nebo v Chorvatsku. Pro vaši plnou spokojenost je nezbytně nutné toto pochopit. Z toho vychází i vše ostatní. Kdo to přijme, dostane všeho měrou vrchovatou a ještě mnohem víc z toho, v co doufá. Při nepochopení se zde budete marně dožadovat něčeho, co nenabízím.

Mít tento život a tyto možnosti mě stálo hodně času, úsilí, energie, peněz, vynalézavosti, flexibility a mnoho dalšího a bude mi skutečnou radostí se o to podělit s těmi, kdo toto ocení a budou si toho vážit.

Žil jsem v různých civilizacích, mám přepestré zkušenosti, jsem oblíbený společník a tam, kde si jiní nevědí rady či dokonce zoufají, já vše zvládnu s klidem, rozvahou, nadhledem a pohodou. Komunikuji v několika jazycích, umím řídit doslova vše motorové, perfektně vařím a dokážu si poradit prakticky se vším. Pohyboval jsem se snad ve všech možných profesích, ale také sociálních a společenských skupinách, takže nenajdete téma, ke kterému bych neměl co říct… Díky tomu se umím bavit s negramotným bačou i prezidentem země. Doslova. Uvidíte.

Jsem nadšenec, romantik, snílek, ale současně realista a pragmatik. Nejvíce ze všeho mě těší dělat druhé šťastné a sdílet, co mě činí šťastným či co považuji za zajímavé.

Citát z úžasného filmu Into the wild: „Až sdílené štěstí je skutečné štěstí“.

Nicméně jestli si budete přát v soukromí jen svou vlastní pohodu a prožitky, pak vám to nejenže dopřeji, ale s radostí budu užívat toho samého 😉

www.honzadrobny.cz

DOTAZY A OBJEDNÁVKY

Nabízím především individuální služby a přístup, takže s vámi vše rád proberu, přičemž po úvodní písemné komunikaci pohovoříme osobně / ústně, ideálně video-hovorem.

Přejít nahoru